Y00623K32000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y00623K32000F0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y00623K32000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 3.32K OHM 0.6W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y00623K32000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00623K32000F0L
Tau Wae Y00623K32000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 3.32K OHM 0.6W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13480 pcs Pepa Raraunga Y00623K32000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa S Tuhinga 3.32 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.32 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil