Y00623K13300B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y00623K13300B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 3.133K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Ngā Rauemi: Y00623K13300B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00623K13300B9L
Tau Wae Y00623K13300B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 3.133K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3472 pcs Pepa Raraunga Y00623K13300B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa S Tuhinga 3.133 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.133 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil