Y006039K2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y006039K2000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 39.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y006039K2000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y006039K2000B9L
Tau Wae Y006039K2000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 39.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19158 pcs Pepa Raraunga Y006039K2000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Raupapa VTA Tuhinga 39.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil