Y006010K0000F2L
Hua Hua
Tau Wae: Y006010K0000F2L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y006010K0000F2L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y006010K0000F2L
Tau Wae Y006010K0000F2L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17962 pcs Pepa Raraunga Y006010K0000F2L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Raupapa VTA Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil