Y005843R2000F0L
Hua Hua
Tau Wae: Y005843R2000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 43.2 OHM 0.3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y005843R2000F0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y005843R2000F0L
Tau Wae Y005843R2000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 43.2 OHM 0.3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22418 pcs Pepa Raraunga Y005843R2000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Raupapa VTA Tuhinga 43.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 43.2 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil