Y005820R2000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y005820R2000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20.2 OHM 0.3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y005820R2000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y005820R2000F0L
Tau Wae Y005820R2000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20.2 OHM 0.3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21885 pcs Pepa Raraunga Y005820R2000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Raupapa VTA Tuhinga 20.2 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20.2 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil