Y002840K2000F9L
Hua Hua
Tau Wae: Y002840K2000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 40.2K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y002840K2000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y002840K2000F9L
Tau Wae Y002840K2000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 40.2K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11557 pcs Pepa Raraunga Y002840K2000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Raupapa VTA Tuhinga 40.2 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil