Y002425R0000B9L
Hua Hua
Tau Wae: Y002425R0000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 25 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y002425R0000B9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y002425R0000B9L
Tau Wae Y002425R0000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 25 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8186 pcs Pepa Raraunga Y002425R0000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Raupapa H Tuhinga 25 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil