Y002182R5000B0L
Hua Hua
Tau Wae: Y002182R5000B0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 82.5 OHM 3/4W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y002182R5000B0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y002182R5000B0L
Tau Wae Y002182R5000B0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 82.5 OHM 3/4W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7570 pcs Pepa Raraunga Y002182R5000B0L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Raupapa VSR Tuhinga 82.5 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil