Y001436R5000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y001436R5000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 36.5 OHM 1/5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y001436R5000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y001436R5000F0L
Tau Wae Y001436R5000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 36.5 OHM 1/5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20902 pcs Pepa Raraunga Y001436R5000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Raupapa VMTA55 Tuhinga 36.5 Ohms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36.5 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil