Y001156R2000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y001156R2000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 56.2 OHM 1W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y001156R2000F9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y001156R2000F9L
Tau Wae Y001156R2000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 56.2 OHM 1W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11290 pcs Pepa Raraunga Y001156R2000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Raupapa S Tuhinga 56.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil