Y0006V0100TT9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y0006V0100TT9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Ngā Rauemi: Y0006V0100TT9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0006V0100TT9L
Tau Wae Y0006V0100TT9L Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 6739 pcs Pepa Raraunga Y0006V0100TT9L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.100" W (7.49mm x 2.54mm)
Raupapa 300144 Resistor-Ratio-Drift ±0.5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.01% Te Pakanga (Ohms) 2k, 20k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.320" (8.13mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2k, 20k Ohm ±0.01% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C Radial - 3 Leads