SM1Y25K00AT
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM1Y25K00AT
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
Ngā Rauemi: 1.SM1Y25K00AT.pdf2.SM1Y25K00AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM1Y25K00AT
Tau Wae SM1Y25K00AT Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2251 pcs Pepa Raraunga 1.SM1Y25K00AT.pdf2.SM1Y25K00AT.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Raupapa SM Resistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.01% Te Pakanga (Ohms) 25k
Mana Ma te Mea - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.327" (8.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito 25k Ohm ±0.05% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads
Momo Aratau Voltage Divider Nga tono Voltage Divider (TCR Matched)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM1Y-MNS
SM1Y-MNS
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: WIRE MARKER B/Y .10-.20"250PC
I roto i te taonga: 6032 pcs
Tikiake: SM1Y-MNS.pdf
RFQ
SM1Y-O
SM1Y-O
Kaihanga: Panduit
I roto i te taonga: 4832 pcs
Tikiake: SM1Y-O.pdf
RFQ
SM1Y-B
SM1Y-B
Tikiake: SM1Y-B.pdf
SM1Y-S
SM1Y-S
Tikiake: SM1Y-S.pdf
SM1Y-A
SM1Y-A
Tikiake: SM1Y-A.pdf
SM1Y-T
SM1Y-T
Tikiake: SM1Y-T.pdf
SM1Y-H
SM1Y-H
Tikiake: SM1Y-H.pdf
SM1Y-GND
SM1Y-GND
Tikiake: SM1Y-GND.pdf
SM1Y10K00BA
SM1Y10K00BA
Kaihanga: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga: SM1Y10K00BA 2.5 PPM NETWORK
Tikiake: SM1Y10K00BA.pdf
SM1Y-Q
SM1Y-Q
Tikiake: SM1Y-Q.pdf
SM1Y10K00BB
SM1Y10K00BB
Whakaahuatanga: SM1Y10K00BB 2.5 PPM NETWORK
Tikiake: SM1Y10K00BB.pdf
SM1Y-X
SM1Y-X
Tikiake: SM1Y-X.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel