SC005B5X10K00BQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC005B5X10K00BQ
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SC005B5X10K00BQ NETWORK
Ngā Rauemi: 1.SC005B5X10K00BQ.pdf2.SC005B5X10K00BQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC005B5X10K00BQ
Tau Wae SC005B5X10K00BQ Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SC005B5X10K00BQ NETWORK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1235 pcs Pepa Raraunga 1.SC005B5X10K00BQ.pdf2.SC005B5X10K00BQ.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.181" L x 0.197" W (30.00mm x 5.00mm)
Raupapa SC Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.02% Te Pakanga (Ohms) 5k, 10k
Mana Ma te Mea - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SIP Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 5 Te maha o nga toka 6
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5k, 10k Ohm ±0.1% Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±5ppm/°C 6-SIP
Momo Aratau Isolated Nga tono Voltage Divider (TCR Matched)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC005C1K00/99K0BQ
SC005C1K00/99K0BQ
Kaihanga: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga: SC005C1K000/99K00BQ NETWORK
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: SC005C1K00/99K0BQ.pdf
RFQ
SC003A5F91-SRZ
SC003A5F91-SRZ
Kaihanga: GE Critical Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 12W
I roto i te taonga: 4954 pcs
Tikiake: SC003A5F91-SRZ.pdf
RFQ
SC005PCN25-13
SC005PCN25-13
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE
Tikiake: SC005PCN25-13.pdf
SC005B10K0010K00BQ
SC005B10K0010K00BQ
Whakaahuatanga: SC005B10K0010K00BQ NETWORK
Tikiake: SC005B10K0010K00BQ.pdf
SC00680912
SC00680912
Kaihanga: Skyworks Solutions, Inc.
Whakaahuatanga: CAP SILICON 6.8PF 20% SMD
Tikiake: SC00680912.pdf
Whakaahuatanga: CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
Tikiake: SC00560912.pdf
Whakaahuatanga: CAP SILICON 8.2PF 20% SMD
SC003A5F91Z
SC003A5F91Z
Kaihanga: GE Critical Power
Tikiake: SC003A5F91Z.pdf
SC008C60R0/60R0BQ
SC008C60R0/60R0BQ
Whakaahuatanga: SC008C60R00/60R00BQ NETWORK
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: SC008C60R0/60R0BQ.pdf
Kaihanga: E Ink
Whakaahuatanga: DISPLAY 6 DIGIT NUMERIC
Kaihanga: E Ink
Whakaahuatanga: DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel