RWB1K420BL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWB1K420BL
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RWB1K420BL 2 PPM REELED
Ngā Rauemi: RWB1K420BL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWB1K420BL
Tau Wae RWB1K420BL Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RWB1K420BL 2 PPM REELED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12749 pcs Pepa Raraunga RWB1K420BL.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RWB Tuhinga 1.42 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging -
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.42 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Foil