PSBX1R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSBX1R000B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua PSBX1R000B 5 PPM SHUNT
Ngā Rauemi: 1.PSBX1R000B.pdf2.PSBX1R000B.pdf
Waehere Stock 172 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSBX1R000B
Tau Wae PSBX1R000B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga PSBX1R000B 5 PPM SHUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 172 pcs Pepa Raraunga 1.PSBX1R000B.pdf2.PSBX1R000B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 3.937" L x 2.362" W (100.00mm x 60.00mm) Raupapa PSB
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 40W
Packaging - Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tae Whakatu Screw Holes
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Kāhua Ara M3 Threaded; M6 Threaded
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±0.1% 40W Metal Foil Chassis Mount Resistor