PDY10R000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDY10R000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 0.05% 1.5W TO220-2
Ngā Rauemi: 1.PDY10R000A.pdf2.PDY10R000A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDY10R000A
Tau Wae PDY10R000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 10 OHM 0.05% 1.5W TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2647 pcs Pepa Raraunga 1.PDY10R000A.pdf2.PDY10R000A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Raupapa PD Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±0.05% 1.5W Through Hole Resistor TO-220-2 Full Pack Metal Foil