PDW20R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDW20R000B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 0.1% 1.5W TO220-2
Ngā Rauemi: 1.PDW20R000B.pdf2.PDW20R000B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDW20R000B
Tau Wae PDW20R000B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20 OHM 0.1% 1.5W TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3837 pcs Pepa Raraunga 1.PDW20R000B.pdf2.PDW20R000B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Raupapa PD Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor TO-220-2 Full Pack Metal Foil
Te hanganga Metal Foil
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDWR10000F
PDWR10000F
Kaihanga: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 1% 1.5W TO220-2