PBX50R000A
Hua Hua
Tau Wae: PBX50R000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua PBX50R000A 5 PPM
Ngā Rauemi: 1.PBX50R000A.pdf2.PBX50R000A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBX50R000A
Tau Wae PBX50R000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga PBX50R000A 5 PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1238 pcs Pepa Raraunga 1.PBX50R000A.pdf2.PBX50R000A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm) Raupapa PB
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara 2-Terminal
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±0.05% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor