PBX10K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBX10K000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua PBX10K000A 5 PPM
Ngā Rauemi: 1.PBX10K000A.pdf2.PBX10K000A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBX10K000A
Tau Wae PBX10K000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga PBX10K000A 5 PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1427 pcs Pepa Raraunga 1.PBX10K000A.pdf2.PBX10K000A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm) Raupapa PB
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 10W
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara 2-Terminal
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±0.05% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor