MU640R0/19K36DQL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MU640R0/19K36DQL
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua MU640R0/19K36DQL REELED
Ngā Rauemi: 1.MU640R0/19K36DQL.pdf2.MU640R0/19K36DQL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MU640R0/19K36DQL
Tau Wae MU640R0/19K36DQL Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga MU640R0/19K36DQL REELED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11146 pcs Pepa Raraunga 1.MU640R0/19K36DQL.pdf2.MU640R0/19K36DQL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa MU Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.02% Te Pakanga (Ohms) 640, 19.36k
Mana Ma te Mea 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 640, 19.36k Ohm ±0.5% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead