MQP15K000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MQP15K000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua MQP15K000A 0.05% BULK
Ngā Rauemi: 1.MQP15K000A.pdf2.MQP15K000A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQP15K000A
Tau Wae MQP15K000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga MQP15K000A 0.05% BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3352 pcs Pepa Raraunga 1.MQP15K000A.pdf2.MQP15K000A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa MQP Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging -
Paa / Case 1812 (4532 Metric), J-Lead Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil