MQ8K250L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MQ8K250L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua MQ8K250L 0.05% REELED
Ngā Rauemi: 1.MQ8K250L.pdf2.MQ8K250L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQ8K250L
Tau Wae MQ8K250L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga MQ8K250L 0.05% REELED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11133 pcs Pepa Raraunga 1.MQ8K250L.pdf2.MQ8K250L.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa MQ Tuhinga 8.25 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging -
Paa / Case 1812 (4532 Metric), J-Lead Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil