MMF002504
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF002504
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua EA-06-250BG-120/LE STRAIN GAGES
Ngā Rauemi: MMF002504.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF002504
Tau Wae MMF002504 Kaihanga Vishay Precision Group
He Rahinga Kei te wātea 1357 pcs Pepa Raraunga MMF002504.pdf
Whānui - Tauira Whānui 0.125" (3.18mm) Whānui - Whānui 0.22" (5.6mm)
Nui - Mahi 0.125" (3.18mm) Waahi Tae ±5%
Raupapa EA Te Tangata Tangata ±0.15%
Tuhinga 120 Ohms Momo tauira Linear
Ētahi Ingoa EA-06-250BG-120/LE Tae Mahi -100 ~ 350°F (-75 ~ 175°C)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Length - Tauira Whānui 0.375" (9.53mm) Te roa - Whānui 0.52" (13.2mm)
Te roa - Mahinga 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Strain Gauge ±5% 0.250" (6.35mm) 0.125" (3.18mm)