MDY1K5000Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDY1K5000Q
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 0.02% 1/8W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MDY1K5000Q.pdf2.MDY1K5000Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDY1K5000Q
Tau Wae MDY1K5000Q Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 0.02% 1/8W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6569 pcs Pepa Raraunga 1.MDY1K5000Q.pdf2.MDY1K5000Q.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.291" L x 0.091" W (7.40mm x 2.30mm)
Raupapa MD Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.244" (6.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil