MAX8K7000D
Hua Hua
Tau Wae: MAX8K7000D
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 8.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MAX8K7000D.pdf2.MAX8K7000D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX8K7000D
Tau Wae MAX8K7000D Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 8.7K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7913 pcs Pepa Raraunga 1.MAX8K7000D.pdf2.MAX8K7000D.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Raupapa MA Tuhinga 8.7 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.7 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil