MAX62K900B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX62K900B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 62.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MAX62K900B.pdf2.MAX62K900B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX62K900B
Tau Wae MAX62K900B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 62.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7551 pcs Pepa Raraunga 1.MAX62K900B.pdf2.MAX62K900B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Raupapa MA Tuhinga 62.9 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 62.9 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil