HCZ20K000T
Hua Hua
Tau Wae: HCZ20K000T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.HCZ20K000T.pdf2.HCZ20K000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCZ20K000T
Tau Wae HCZ20K000T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2132 pcs Pepa Raraunga 1.HCZ20K000T.pdf2.HCZ20K000T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HC Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil