HCZ11K111A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCZ11K111A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 11.111K OHM 0.05% 0.3W RAD
Ngā Rauemi: 1.HCZ11K111A.pdf2.HCZ11K111A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCZ11K111A
Tau Wae HCZ11K111A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 11.111K OHM 0.05% 0.3W RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3043 pcs Pepa Raraunga 1.HCZ11K111A.pdf2.HCZ11K111A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HC Tuhinga 11.111 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 11.111 kOhms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil