FNPY1R000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNPY1R000B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RESISTOR SHUNT 1 OHM 0.1% 500W
Ngā Rauemi: FNPY1R000B.pdf
Waehere Stock 206 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNPY1R000B
Tau Wae FNPY1R000B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RESISTOR SHUNT 1 OHM 0.1% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 206 pcs Pepa Raraunga FNPY1R000B.pdf
Momo Shunt, Battery Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±2.5ppm/°C Raupapa FNP
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 500W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount Te hanganga Metal Foil