FLCY500R00B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLCY500R00B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 500 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLCY500R00B.pdf2.FLCY500R00B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLCY500R00B
Tau Wae FLCY500R00B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 500 OHM 0.1% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11117 pcs Pepa Raraunga 1.FLCY500R00B.pdf2.FLCY500R00B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa FLC Tuhinga 500 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Te hanganga Metal Foil