FLCY300R00B
Hua Hua
Tau Wae: FLCY300R00B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLCY300R00B.pdf2.FLCY300R00B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLCY300R00B
Tau Wae FLCY300R00B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 300 OHM 0.1% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11577 pcs Pepa Raraunga 1.FLCY300R00B.pdf2.FLCY300R00B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa FLC Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil