FLCY10K000F
Hua Hua
Tau Wae: FLCY10K000F
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLCY10K000F.pdf2.FLCY10K000F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLCY10K000F
Tau Wae FLCY10K000F Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10804 pcs Pepa Raraunga 1.FLCY10K000F.pdf2.FLCY10K000F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa FLC Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil