FLBY7K5060B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLBY7K5060B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 7.506K OHM 0.1% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLBY7K5060B.pdf2.FLBY7K5060B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLBY7K5060B
Tau Wae FLBY7K5060B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 7.506K OHM 0.1% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12612 pcs Pepa Raraunga 1.FLBY7K5060B.pdf2.FLBY7K5060B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Raupapa FLB Tuhinga 7.506 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.343" (8.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.506 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil