VTM48RP015T050AB1
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTM48RP015T050AB1
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.5V 75W
Ngā Rauemi: VTM48RP015T050AB1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
99 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTM48RP015T050AB1
Tau Wae VTM48RP015T050AB1 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1518 pcs Pepa Raraunga VTM48RP015T050AB1.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.5V Momotuhi - Input (Min) 0V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 52V Momo Voltage Transformation Module
Rahi / Rahi 0.89" L x 0.33" W x 0.18" H (22.6mm x 8.4mm x 4.5mm) Raupapa VI Chip® VTM®
Mana (Watts) 75W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 6 (Time on Label) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 90.4% Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 50A 0V - 52V Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VTM48MP010T107AA1
VTM48MP010T107AA1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1V 107W
I roto i te taonga: 1196 pcs
Tikiake: VTM48MP010T107AA1.pdf
RFQ
VTM48KP020T088AA1
VTM48KP020T088AA1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 158W
I roto i te taonga: 1360 pcs
Tikiake: VTM48KP020T088AA1.pdf
RFQ
VTM7ACD
VTM7ACD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY
Tikiake:
VTM48FH060M020A00
VTM48FH060M020A00
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
Tikiake: VTM48FH060M020A00.pdf
VTM511
VTM511
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN TNC JACK STR 50 OHM SOLDER
Tikiake: VTM511.pdf
VTM511-1502
VTM511-1502
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN R/A PCB
Tikiake:
VTM48ET480T006A00
VTM48ET480T006A00
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W
Tikiake: VTM48ET480T006A00.pdf
VTMA1ADA
VTMA1ADA
Whakaahuatanga: RELAY
I roto i te taonga: 797 pcs
VTM48FH060T020A00
VTM48FH060T020A00
Tikiake: VTM48FH060T020A00.pdf
VTMA1ACA
VTMA1ACA
I roto i te taonga: 797 pcs
VTMR1AEA
VTMR1AEA
I roto i te taonga: 734 pcs
VTM48ET480M006A00
VTM48ET480M006A00
I roto i te taonga: 628 pcs
Tikiake: VTM48ET480M006A00.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel