VTM48ET096T025A00
Hua Hua
Tau Wae: VTM48ET096T025A00
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Ngā Rauemi: VTM48ET096T025A00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTM48ET096T025A00
Tau Wae VTM48ET096T025A00 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9.6V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1623 pcs Pepa Raraunga VTM48ET096T025A00.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9.6V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 26V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Voltage Transformation Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® VTM® Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP He pai 95.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 26V - 55V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A