VTM48EF012T130C01
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTM48EF012T130C01
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1V 130W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTM48EF012T130C01
Tau Wae VTM48EF012T130C01 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1V 130W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1437 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 26V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Voltage Transformation Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® VTM® Mana (Watts) 130W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 1102-5520 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 90.1% Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1V 130A 26V - 55V Input
Nama - Whakaputa (Max) 130A Nga tono ITE (Commercial)