VI-Q730-CUX
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI-Q730-CUX
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 5V 275W
Ngā Rauemi: VI-Q730-CUX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI-Q730-CUX
Tau Wae VI-Q730-CUX Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 5V 275W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4838 pcs Pepa Raraunga VI-Q730-CUX.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 100V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 375V Momo Enclosed
Rahi / Rahi 7.30" L x 4.90" W x 0.62" H (185.4mm x 124.5mm x 15.7mm) Raupapa MegaMod™
Mana (Watts) 275W Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 90%
Nama - Whakaputa (Max) 8.33A, 15A Whakaaetanga CE, cULus, cTUVus
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-PUL0-CVY
VI-PUL0-CVY
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 5V 150W
I roto i te taonga: 149 pcs
Tikiake: VI-PUL0-CVY.pdf
RFQ
VI-PU41-EWX
VI-PU41-EWX
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 12V 175W
I roto i te taonga: 110 pcs
Tikiake: VI-PU41-EWX.pdf
RFQ
VI-QUM1-ESY
VI-QUM1-ESY
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 10V 12V 350W