VI-B50-IX-F3
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI-B50-IX-F3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: VI-B50-IX-F3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI-B50-IX-F3
Tau Wae VI-B50-IX-F3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4983 pcs Pepa Raraunga VI-B50-IX-F3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Raupapa VI-200™ Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-B50-IY-F2
VI-B50-IY-F2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 5389 pcs
Tikiake: VI-B50-IY-F2.pdf
RFQ
VI-B50-IX
VI-B50-IX
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W