VI-210-CU-F2
VicorVicor
VI-210-CU-F2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI-210-CU-F2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: VI-210-CU-F2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI-210-CU-F2
Tau Wae VI-210-CU-F2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga VI-210-CU-F2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Raupapa VI-200™ Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 21V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-210-CU-B1
VI-210-CU-B1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 282 pcs
Tikiake: VI-210-CU-B1.pdf
RFQ
VI-210-CV
VI-210-CV
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 392 pcs
Tikiake: VI-210-CV.pdf
RFQ
VI-210-CU
VI-210-CU