VI-20F-IX-S
VicorVicor
VI-20F-IX-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI-20F-IX-S
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 72V 75W
Ngā Rauemi: VI-20F-IX-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI-20F-IX-S
Tau Wae VI-20F-IX-S Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 72V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5207 pcs Pepa Raraunga VI-20F-IX-S.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 72V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Raupapa VI-200™ Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 1.04A 10V - 20V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.04A