VI-20B-IX-F2
VicorVicor
VI-20B-IX-F2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI-20B-IX-F2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 95V 75W
Ngā Rauemi: VI-20B-IX-F2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI-20B-IX-F2
Tau Wae VI-20B-IX-F2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 95V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5032 pcs Pepa Raraunga VI-20B-IX-F2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 95V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Raupapa VI-200™ Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 95V 790mA 10V - 20V Input Nama - Whakaputa (Max) 790mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-20B-IY-F3
VI-20B-IY-F3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 95V 50W
I roto i te taonga: 5146 pcs
Tikiake: VI-20B-IY-F3.pdf
RFQ
VI-20B-EY-F3
VI-20B-EY-F3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4812 pcs
Tikiake: VI-20B-EY-F3.pdf
RFQ
VI-20B-IX
VI-20B-IX
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 95V 75W