VE-20P-IX-F3
Hua Hua
Tau Wae: VE-20P-IX-F3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 13.8V 75W
Ngā Rauemi: VE-20P-IX-F3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VE-20P-IX-F3
Tau Wae VE-20P-IX-F3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 13.8V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5364 pcs Pepa Raraunga VE-20P-IX-F3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 13.8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Raupapa VE-200™ Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 13.8V 5.4A 10V - 20V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.4A