V72C8H100B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72C8H100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V72C8H100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 460 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C8H100B
Tau Wae V72C8H100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 460 pcs Pepa Raraunga V72C8H100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 83.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V72C8H100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C8E100BN
V72C8E100BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 669 pcs
Tikiake: V72C8E100BN.pdf
RFQ
V72C8H100B3
V72C8H100B3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4904 pcs
Tikiake: V72C8H100B3.pdf
RFQ
V72C8H100BG
V72C8H100BG
I roto i te taonga: 4287 pcs
Tikiake: V72C8H100BG.pdf
V72C8H100B2
V72C8H100B2
Tikiake: V72C8H100B2.pdf
V72C8E100BS2
V72C8E100BS2
Tikiake: V72C8E100BS2.pdf
V72C8H100BF3
V72C8H100BF3
Tikiake: V72C8H100BF3.pdf
V72C8H100BF
V72C8H100BF