V72C8E100B
Hua Hua
Tau Wae: V72C8E100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V72C8E100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C8E100B
Tau Wae V72C8E100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5964 pcs Pepa Raraunga V72C8E100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 83.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Tau Wae Tuakiri V72C8E100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C8E100BF
V72C8E100BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 4581 pcs
Tikiake: V72C8E100BF.pdf
RFQ
V72C8C100BN3
V72C8C100BN3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5249 pcs
Tikiake: V72C8C100BN3.pdf
RFQ
V72C8C100BS3
V72C8C100BS3
Tikiake: V72C8C100BS3.pdf
V72C8E100B3
V72C8E100B3
Tikiake: V72C8E100B3.pdf
V72C8C100BS
V72C8C100BS
Tikiake: V72C8C100BS.pdf
V72C8E100BF2
V72C8E100BF2
Tikiake: V72C8E100BF2.pdf
V72C8E100BG
V72C8E100BG
Tikiake: V72C8E100BG.pdf
V72C8E100B2
V72C8E100B2
Tikiake: V72C8E100B2.pdf
V72C8C100BN
V72C8C100BN
Tikiake: V72C8C100BN.pdf
V72C8C100BN2
V72C8C100BN2
Tikiake: V72C8C100BN2.pdf
V72C8E100BF3
V72C8E100BF3
Tikiake: V72C8E100BF3.pdf
V72C8C100BS2
V72C8C100BS2
Tikiake: V72C8C100BS2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel