V72C3V3T75B
Hua Hua
Tau Wae: V72C3V3T75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V72C3V3T75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C3V3T75B
Tau Wae V72C3V3T75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4549 pcs Pepa Raraunga V72C3V3T75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 22.73A Tau Wae Tuakiri V72C3V3T75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C3V3M75BS
V72C3V3M75BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 5971 pcs
Tikiake: V72C3V3M75BS.pdf
RFQ
V72C3V3T75BG
V72C3V3T75BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 635 pcs
Tikiake: V72C3V3T75BG.pdf
RFQ
V72C3V3M75BS3
V72C3V3M75BS3
I roto i te taonga: 5419 pcs
Tikiake: V72C3V3M75BS3.pdf
V72C3V3T75BF2
V72C3V3T75BF2
Tikiake: V72C3V3T75BF2.pdf
V72C3V3T75B3
V72C3V3T75B3
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: V72C3V3T75B3.pdf
V72C3V3M75BN3
V72C3V3M75BN3
Tikiake: V72C3V3M75BN3.pdf
V72C3V3T75BF
V72C3V3T75BF
Tikiake: V72C3V3T75BF.pdf
V72C3V3T75BF3
V72C3V3T75BF3
Tikiake: V72C3V3T75BF3.pdf
V72C3V3T75B2
V72C3V3T75B2