V72C36C150BF
Hua Hua
Tau Wae: V72C36C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V72C36C150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 704 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C36C150BF
Tau Wae V72C36C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 704 pcs Pepa Raraunga V72C36C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Tau Wae Tuakiri V72C36C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C36C150BG2
V72C36C150BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 5738 pcs
Tikiake: V72C36C150BG2.pdf
RFQ
V72C36C150BG3
V72C36C150BG3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5623 pcs
Tikiake: V72C36C150BG3.pdf
RFQ
V72C36C150BF2
V72C36C150BF2
Tikiake: V72C36C150BF2.pdf
V72C36C150BG
V72C36C150BG
I roto i te taonga: 689 pcs
Tikiake: V72C36C150BG.pdf
V72C36C150B3
V72C36C150B3
Tikiake: V72C36C150B3.pdf
V72C36C150BF3
V72C36C150BF3