V72C28T150BF
Hua Hua
Tau Wae: V72C28T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V72C28T150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C28T150BF
Tau Wae V72C28T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5271 pcs Pepa Raraunga V72C28T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.2% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.36A Tau Wae Tuakiri V72C28T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C28T150BG2
V72C28T150BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 4333 pcs
Tikiake: V72C28T150BG2.pdf
RFQ
V72C28T150BG
V72C28T150BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 538 pcs
Tikiake: V72C28T150BG.pdf
RFQ
V72C28T150BF2
V72C28T150BF2
I roto i te taonga: 4062 pcs
Tikiake: V72C28T150BF2.pdf
V72C28T150B
V72C28T150B
Tikiake: V72C28T150B.pdf
V72C28M150BS2
V72C28M150BS2
Tikiake: V72C28M150BS2.pdf
V72C28M150BS3
V72C28M150BS3
Tikiake: V72C28M150BS3.pdf
V72C28T150BF3
V72C28T150BF3