V72C12T150BL
Hua Hua
Tau Wae: V72C12T150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: V72C12T150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 607 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C12T150BL
Tau Wae V72C12T150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 607 pcs Pepa Raraunga V72C12T150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V72C12T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C12T150BS
V72C12T150BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 5526 pcs
Tikiake: V72C12T150BS.pdf
RFQ
V72C12T150BN
V72C12T150BN
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 675 pcs
Tikiake: V72C12T150BN.pdf
RFQ
V72C12T150BL2
V72C12T150BL2
I roto i te taonga: 696 pcs
Tikiake: V72C12T150BL2.pdf
V72C12T150BG
V72C12T150BG
I roto i te taonga: 558 pcs
Tikiake: V72C12T150BG.pdf
V72C12T150BF3
V72C12T150BF3
I roto i te taonga: 5752 pcs
Tikiake: V72C12T150BF3.pdf
V72C12T150BL3
V72C12T150BL3