V72C12E150B
Hua Hua
Tau Wae: V72C12E150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: V72C12E150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 644 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72C12E150B
Tau Wae V72C12E150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 644 pcs Pepa Raraunga V72C12E150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V72C12E150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72C12E150BF2
V72C12E150BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 4161 pcs
Tikiake: V72C12E150BF2.pdf
RFQ
V72C12E150BF3
V72C12E150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4408 pcs
Tikiake: V72C12E150BF3.pdf
RFQ
V72C12E150B2
V72C12E150B2
Tikiake: V72C12E150B2.pdf
V72C12E150B3
V72C12E150B3
Tikiake: V72C12E150B3.pdf
V72C12C150BS2
V72C12C150BS2
Tikiake: V72C12C150BS2.pdf
V72C12C150BS
V72C12C150BS
Tikiake: V72C12C150BS.pdf
V72C12E150BF
V72C12E150BF
Tikiake: V72C12E150BF.pdf
V72C12E150BG
V72C12E150BG